Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

INFORMACJA O WYSYŁKACH
 

Zakupy w sklepie internetowym OYO możecie Państwo robić 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jeśli chodzi o przesyłki, to dołożymy wszelkich starań, aby były wysyłane na bieżąco, najpóźniej następnego dnia roboczego po dokonaniu zakupu i zarejestrowaniu wpłaty należności na nasze konto. Ponieważ nie pracujemy w soboty i niedziele (tzn. czasem pracujemy na targach i imprezach okolicznościowych ale wtedy nie możemy robić wysyłek), należy się liczyć z tym, że zakupy dokonane w piątek, będą wysłane dopiero w poniedziałek. Może się zdarzyć, że wyjedziemy na targi lub inne imprezy w dni inne niż weekend i wtedy wysyłka może być dokonana nieco później, lecz w każdym takim przypadku będziemy Państwa odpowiednio wcześniej informować o tym na stronie naszego sklepu, na stronach portali społecznościowych i w indywidualnych wiadomościach e-mail.

Udostępniamy Państwu wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej, kurierskiej firmy DPD, Paczki w Ruchu oraz paczkomatów InPost.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu