Strona główna » O firmie

O firmie

          Jesteśmy małą, rodzinną firmą, której historia rozpoczęła się w roku 2015, kiedy po raz pierwszy zetknęliśmy się z tematem samodzielnego tworzenia kosmetyków. Pomysł jakiś czas leżał na półce, dojrzewał. W roku 2018 powstały pierwsze produkty, które stworzyła Emilia, a Wojciech zrobił im zdjęcia i przygotował etykiety. No i tak się zaczęło. Potem było zbieranie informacji, opracowanie koncepcji, szkolenia, mnóstwo przygotowań, formalności.

Tworzenie kosmetyków, od opracowania receptury do druku etykiety to proces żywy, wciąż się zmieniający. Staramy się wszystko udoskonalać, poprawiać, uzupełniać aby tworzyć kosmetyki wysokiej jakości w oparciu o składniki przyjazne naturze. Nasze receptury staramy się tworzyć w prosty sposób, bez zbędnych udziwnień, w oparciu o sprawdzone i uznane składniki.

Dnia 15 maja 2019r. nasz zakład został wpisany do wykazu zakładów produkujących kosmetyki przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Kętrzynie. Nasze wyroby posiadają Raporty bezpieczeństwa produktu kosmetycznego - wymóg dopuszczenia produktu kosmetycznego do sprzedaży. Są również zarejestrowane w europejskiej bazie produktów kosmetycznych CPNP. W procesie produkcji stosujemy zasady Dobrej Praktyki Produkcji (GMP).

Nasza firma znajduje się w samym sercu Mazur, w krainie dwu i pół tysiąca jezior, najczystszym regionie Polski.

Emilia i Wojciech Piotrowicz

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu